Mama Tavsiyesi

DenizzzzY

Yavru köpeklere hangi ıslak mamayı önerirsiniz? Daha önce tavsiye edilen bonacibo ve felicia marka mamaların konserve olanını bulamadım sadece kuru maması var. Yaş mamada en besleyici olan hangisidir?

4 CEVAP

yasement

Bonacibo yazmaz ama ********* sitesinde temiz reyonlarda yas mama olmasi lazim

akitalove

Ben kuru mama zannettim ve felicia yazdm.kusuruma bakmayin bu arada gimdog , bozita , brit alabilirsiniz isterseniz de kendiniz yapabilirsiniz :)

DenizzzzY

Teşekkür ederim bakıyorum hemen :)

DenizzzzY

Estağfurullah :) Teşekkür ederim, söylediklerinizi deneyeceğim çünkü pedigreeden memnun kalmadım