Acil Yardımcı Olabilir Misiniz?

GmMg

Arkadaşlar kedim ankaradan ıspartaya gelecek ve petnakil diye bir imkan olduğunu gördüm uçak veya otobüslerden çok daha iyi bence ama petnakili daha önce kullananınıza varsa bilgi verebilirmi evlatlarımıza yaklaşımları konusunda ve ücret nedir ?

8 CEVAP

GmMg

tabii ki bırakmam yavrumu öyle zor durumda..

zeynepgurgen

Uçak, otobüs, petnakil hiçbir farkı yok...

GmMg

çok teşekkür ederim bilgileriniz için ilk daha önceden 1 haftalık kedi deneyimim var onu da buradan sahiplendim o yüzden hiç bilmiyorum böyle yolculuğu nasıl olur diye eşimle birlikte gider alırız olmadı

martha

arayıp bilgi alabilirsiniz fiyat değişiklik gösterir çünkü

SelinTuksal

uçaktan daha iyi olduğunu sanmıyorum. otobüs zaten felaket sakın denemeyin.

GmMg

4 saatlik bir yol için ne kadar ücret isterler acaba? aradım ama cevap vermediler uçakla ikisi arasında kaldım otobüs kesinlikle düşünmüyorum

SelinTuksal

ya siz gidip alın ya onlar getirsinler. başına bişey gelirse çok üzülürsünüz sonra.

zeynepgurgen

Kesinlikle şansa bırakmayın kendiniz gidin alın. Çocuğunuzu nasıl tek başına çanta gibi uçağa,otobüse vs vermezseniz kedinizi de vermeyin.