Acill İndirimlerle İlgili

eltarcin

Merhaba,saat 00:00 itibariyle indirimler başaladı ve ben de birazdan alışverişe başlayacağım.***********dan almayı düşünüyorum ama bildiğiniz indirim uygulayan başka pet siteleri varsa lütfen acil söyleyin

12 CEVAP

yaseminece

******* %10 indirimde bu geceye kadar:)

dollfacepersian

*********'da 23-26 Kasım arası %10 indirim var

eltarcin

Teşekkür ederim:)

zeynepgurgen

Dün gece site resmen çökmüştü. Güç bela alabildim. Siz alabildiniz mi? :)

zeynepgurgen

Sanırım 209 liraydı

eltarcin

@zeynepgurgen
Merak ediyorum acaba ne aldınız:D :D Bende birzdan sipariş edeceğim:)

zeynepgurgen

N&D 10 kg balıklı portakallı aldım. Her zamanki mamamız.

eltarcin

Ne kadara acaba:)

miasugok

Çöken *******mıydı acaba ben *******ta hiç sorun yaşamadım ama itiraf edeyim yurtdışında ticaret yapan bir siteden daha fazla indirim bekliyordum %10 bana çok az geldi sadece temel ihtiyaç alabildim hüç ödül oyuncak vs alamadım ne yazıkki öğrenci olduğum için:( hayal kırıklığına uğrattı beni *******

eltarcin

@miasugok
***********dan bahsediyorduk:)

miasugok

Yasemin hanım ******* demiş ona cevap vermiştim

eltarcin

Hmm,özür dilerim ben yanlış anlamışım:)