Bağışıklık Sistemi

zeynepgurgen

Kedilerde bağışıklığı güçlendirme yolları nelerdir? Bu iş için olan vitaminler gerçekten etkili ve zararsız mıdır? Öyleyse hangi markayı önerirsiniz?

7 CEVAP

slahingen

Vitamin olarak Polivit , bağışıklık için Immuneks kullanıyorum.Not:Veterinere sorulmuştur

408ghost

Ben yavru kedilerime Gimcat'in vitamin macunlarindan kullabiyorum.Suan bende yaklasik 6 farkli macun var.Kalsiyum,deri sagligi,tuy sagligi,tuy yumagi icin olan var,yavru kediler icin ayri bir macun var,birde bagirsaklar icin sindirimi kolaylastirsin diye olan var.Uc tanesini bir gun diger uc tanesini ertesi gun seklinde 2 gunde bir yediriyorum.Suana kadar bi sikinti olmadi kotu bir yorumda gormedim internette

pinarcaya

Ben de bu aralar provet promega omega kullaniyorum. O bitince c vitamini vermeye baslicam. Markasi naturalisadramys.

Biz kedilerimiz icin immuzinc kullaniyoruz.ama siz veterinerinize sormadan kullanmayin birde trixie'nin bagisiklik icin bir urunu vardi galiba ona bakabilirsiniz.ayni zamanda gimcat vitamin ya da vitamin tupleri varya malt gibi onlardan kullanabilirsiniz ben faydasi oldugunu dusunuyprum ama tabi bagisiklik guclendirmeye ihtiyaci var mi kedinizin once veterinerden bunu ogrenin bence.birde vitamin tabletleri var ama dedigim gibi veterinerinize danisin:)
Gimcat,bio petactive bakabilirsiniz ama gimcat daha cok yeniyor bence:)

zeynepgurgen

Kedimin aids teşhisi var. 2 yıldır bununla mücadele ediyoruz. Bağışıklığı güçlenmeye ihtiyacı var yani. :) Bu arada 6 macun birden bana çok fazlaymış gibi geldi. Teşekkürler cevaplarınız için. :)

SelinTuksal

Çok geçmiş olsun. Naturalis, gimcat, beaphar ürünleri kullanabilirsiniz.

zeynepgurgen

Çok teşekkürler en kısa zamanda edineceğim :)