Erkek Kedi İdrar Püskürtme

Dametualma

5 yaşında bir oğlumuz var , bu zamana kadar kısırlaştırmayı düşünmedik çünkü evden dışarı çıkmıyor . Daha önceki kızgınlıklarında bir ayıcığı var ona giderdi bir kaç gün süreyle . Fakat şimdi her tarafa idrar püskürtüyor , çişini yapıyor , perdelere dahi . Hem ona üzülüyorum hemde her gün bir panik yaşıyoruz . Kısırlaştırmak sorunumuzu çözer mi , yoksa psikolojik olabilir mi ?

13 CEVAP

Aminto

Kısırlaştırmak büyük bir ihtimalle çözecektir. aynı sorun 4 yaşındaki kızımda da vardı çişini yapmadığı yer kalmamıştı, bir ay önce kısırlaştırdık şu an tamamen düzeldi .

SelinTuksal

evet, kısırlaşırmak sorununuzu çözer.

Heiter

Dişiler de kızışınca koku bırakır mı ki? (Vay anasını)

Canandisli

Idrar birakmasalarda ben poposundan garip bir koku geldigini fark ettim kizginlik donemlerinede sabah ilk uyandigimda etrafimda dolanip poposunu yuzume soktugu icin fark ettimhatta bir kez islak gibi oldugunu gordum yani idrar birakmasalar da onlar da koku birakiyor yanaklarini falan suruyorlar her yere idrar yapmak yerine

Elifinkedileri

Aliskanlik haline gelebiliyor bu idrar puskurtmesi o yuzden yaptirmaniz lazım ama bildigim kadarıyla kizginlik doneminde kisirlastirma operasyonu iyi degil gecmesini beklemeniz gerek

Dametualma

valla ne yatak kaldı ne yastık ne perde , elimizde viledayla dolaşıyoruz gece gündüz . Kesin çözüm değil denmişti bana bende canı yansın istemiyodum ama artık çekilmez oldu .

Elifinkedileri

Sirkeli suyla silmeniz lazim domestos çamaşır suyu vs silmeyin amonyakli deterjanlar kullanarak silerseniz tekrar ayni yere koku bırakır malesef

Dametualma

sirkeli suyla sildiğimiz yerlerede yapıyor maalesef , hiç bi yer bulamazsa yatağın üstüne yapıyor .

Aminto

Ayy aynı benim ki gibi olmuş ya çok zor gerçekten en kısa zamanda kısırlaştırın biz kurtulduk çok şükür.

YasaYasa

Bazı kediler etkileniyordu kısırlaşınca bence onu baba yapın

evet, kesinlikle çözer. 15 kedim var evde hepsi kısır. kısırlaştırdıktan sonra bu sorun tamamen ortadan kalktı. ayrıca dişi kedilerde koku bırakma yapıyor. çözüm kısırlaştırma.

Dametualma

teşekkürler , en uygun zamanda kısırlaştırıcam bende .

Merhaba bizim de 1 bucuk seneyi aşkındır böyle bir problemimiz var başladığı zaman ksırlaştrma yapıldı ama hala devam yapmaya gercekten çekılecek gıbı değil kayınvalıdeme vermıstım bazı sebelerden dolyı 5 aydır oradaydı ama artık almak zorundayım. Farklı veterinerle konusunca kısırlastrmayı tam yapmamıslardır bu yüzden devam edıyodur bır amelıyat daha gecırmes lazım dedı . Sizin gectı mı kısırlaştrmadan sorna