Kedimin Cinsi Nedir?

Limonahsen

Tuylerimiz cok kisa nerdeyse hiç dökülmüyor.kurkunde puanli şekiller var,annesini araba cignemiş 40 gunluk aldim,şu anda ikibucuk aylik,hareketli,iştahli, bir kedicik.Disardaki kediler pofidik pofidik, bizimki ipek gibi tuyleri var ama kisa acaba cinsmi merak ettim:)

5 CEVAP

Zeynepker

bana tekir gibi göründü...

ilknrdaisy

Profilinizdeki kediyse sarman

zeynemila

kediniz büyük ihtimalle british shorthair kırması . ayrıca kedinizin tüyleri kısa olduğu için 8 aya kadar çok az dökülür. ancak şuan baktığı kedi norveç orman kedisi. 6 aylık . ancak çok tüyü dökülüyor

DogaM

British shorthair kırması mı? Nereden bunu çıkardınız acaba?

keremcavuss

sarman yada tekir bence