Kedişimin Cinsi Nedir?

Limonahsen

Tuylerimiz cok kisa nerdeyse hiç dökülmüyor.kurkunde puanli şekiller var,annesini araba cignemiş 40 gunluk aldim,şu anda ikibucuk aylik,hareketli,iştahli, bir kedicik.Disardaki kediler pofidik pofidik, bizimki ipek gibi tuyleri var ama kisa acaba cinsmi merak ettim:)

12 CEVAP

eltarcin

Burun yapısı tekire benziyor.Ama %100 eminim diyemem.

goknur

Banada sarman gibi geldi

Bencede sarman ve karni sis gibi fotografi kediniz tokken mi cektiniz?:)

Alpse

Tekir...

SelinTuksal

Sarman

Limonahsen

Teşekkurler ,evet karni tok ve uyurken cekmiştim :)

DogaM

Cins mi merak ettim derken her kedinin bir cinsi vardır zaten. Sizinki de tekir.

Duranlar10

Tekir

keremcavuss

sarman a benziyor

Duranlar10

Evcil kediler tüyleri çok güzel olurlar ama dışardaki kediler sokakta kaldığı için tüyleri kotu olurlar diyelimki dışardan evinize kedi aldiniz kediyi banyo yaptirinca kedi evin içinde durdurdunda tüyleri yumuşar kediyi dışarıya koydugunda evin içine sokmadan kedi tüyleri iğrenç olur

Duranlar10

Sokak kediler tekirdir

Ssenaa51

Sarmana benziyo sanki ;))