Kedim Hamile Mi ?

Panky55

Kedim 29 Ekim doğumlu british shorthair . 1 yaşında .Kasımın 5 inde Erkek kedi evden gitti . Ve taklaşık 2 ay oldu . Kedilerin hamileliklerinin 62—78 gün olabileceğini biliyorum . Şu anda ayın 3 ü ve memelieri hamile gibi şişti ama kedimin göbeği okadar da çok şişmedi . İri bir kedi olduğu içinmiş görünmüyor yoksa hamile değilmi bilmiyoruz . Sizin de fikirlerinizi almak istedim . Bu arada kedim 4kg 200 gr . Şimdiden sağolun

5 CEVAP

Panky55

Cevaplarsanız sevinirim

Mariana

burdan bakıpta kediniz hamile denmez :) belki başka neden vardır

Alpse

Kedinizi kucağınıza alın biraz sevin sonra kedinizin karnını yoklayın yavaş yavaş eğer hamile ise elinize yavrular gerçektir...

batuhantopcu

büyük ihtimalle kediniz hamile hayırlı olsun :) memelerine dikkat ederseniz şişmiş durumda ve uçlarına süt toplanmış. karın şişikliği içindeki yavru adediyle orantılı. tahminim 2 veya 3 adet yavru var içinde.

Panky55

Veterinere götürdük hamile ve şu anda yavruları doğuyor