Kopegim Ölüyo Mu!?

Roza23

Arkadaslar bikac gun once yazmistim. O zaman bulundugum evin bahcesinde kopek bakiyoduk arkadasimla. rahatsizlanmisti be hekim grip diyip igne vermisti. ama durumu kotulesiyo. ishal hala ve sadece uyuyo. etrafına sinekler toplanmis. hicbi sey yemiyomus. hekim bulup aradık yarin acacakmis klinigi o zaman getirin dedi. ne yapmaliyiz lütfen yardim edin

8 CEVAP

Roza23

su an bilinci kapali sanirim hicbi seye tepki vermiyomus. oylece nefes alip veriyomus ve titriyomus. kopek mersinde baska veteriner bulmaya calisiyoruz

MinelG

Etrafında sineklerin olması iyiye işaret değil.Başka bir veterineri arayıp durumun aceliyetini söylerseniz yardım eder diye düşünüyorum :(

MinelG

Çok üzüldüm ya umarım veterinerden bir an önce cevap gelir

Roza23

ölmüş arkadaslar

empenadas

Başınız sağolsun çok üzüldüm, benim önceki köpeğim de benzer bir şekilde gitmişti..

yumi633

Başınız sağolsun. Gençlik hastalığı mıydı acaba çok üzüldüm cidden

Roza23

bilmiyorum bi hekim olabilir genclik dedi ama iste gitti bile

betulyasar

Başınız sağolsun gittiği yerde meleklerledir inşallah