Kedim Neden Hareketsiz?

Roza23

Bikac gun once kedim istahsizlasmisti. su an mama yiyip su iciyo. ishali falan da yok ama tuy dokuyo az az ve surekli uyuyo. hic oynamiyo. neden sizce

6 CEVAP

pamuk18pamuk

Birsürü farklı sebebi olabilir eğer imkanınız varsa veterinere gitmenizi öneririm. İnternetten araştırabilirsiniz veterinere gitmeden önce.

Roza23

tesekkur ederim bu hafta bi hekime gideceğiz mutlaka hastalik belirtisi olabiliyormus cunku

cfsncktr

Bu gibi durumlarda aklıma ilk mama geliyor. Mama içeriğindeki bir madde dokunmuş olabilir. İlk etapta mama değişimini tavsiye ederim. Tabi bunları veterinere danıştığınızı varsayarak söylüyorum. Çok daha ciddi veya aksine dönemsel psikolojik bir durum da olabilir.

Roza23

mama degistirmedik aslinda ama bahcede 6 kedi var baktigim ve hicbirini sevmiyo surekli camdan onlara bagiriyo. eve girince yavrulardan biri aninda bogazini isiriyo. onlari kiskandigi icin olabilir mi acaba bu davranislari

Daha once normaldi diyorsunuz bir rahatsizligi olabilir muayene ettirmenizi oneririm

Yani daha once normaldi son zamanlar boyle oldu ben bu sekilde anladim dogru mu anlamisim?