Köpeğim Yemeğini Hep Saklıyor Niye ?

BSS

benim köpeğim ota 2 aylık ben onun geçici sahibiyim ona tavuk kemik vb şeyler verdiğimizde bazen çukur açıp içine koyuyor neden ?

4 CEVAP

petpati

köpekler sahiplerinin verdikleri mamaları saklarlar ve sonra hepsini kendilerine ziyafet haline getirirler

Robin

içgüdüsel bir hareket merak edilecek bir şey yok

pamuk

ikisinede katılıyorum

kristal

Kopeklerde ac kalirim ic gudusu vardir hep ac kalirmiyim yemegim bitermi diye dusunurler ve eger kopeginizi sokaktan veya sefaletten kurtardiysaniz bu daha coktur cunku pisikolojik olarak kendisine yer etmistir bunu dgistiremessiniz ic gudusel