Yeni Doğmuş Köpek Acil !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

newdog

Veterinere danıştım ense damlası önerdi 6 yavruya 3 çubuk önerdi sizce doğru olurmu kullanmam yavrular 20 günlük

9 CEVAP

akitalove

Hindistan cevizi yağı sürün yavrulara dış parazit için anneye de içirebilirsiniz bol miktarda laurin iceriyor anneyede süt yapat yavrularindq yararina olur iç parazit icin de bitkisel urünler var bence damla kullanmayin yavrular yanlislikla birbirlerini yalayabilirler naturalis adramys e bir göz atın derim size %100 bitkisel ürünler

newdog

akitalove nerede bulabilirim hindistan cevizi yağını

bırde son yazdıgınızı anlayamadım naturalıs adramıs mı

dollfacepersian

Buradan bulabilirsiniz ve evet Naturalis Adrayms dan bahsediyor:) http://www.naturalisadramys.com/

Yavrulara yağımı yedıreyım sureyımmı

newdog

NOT : PİRE İÇİNDİR !!!!!!!!!!!!!

Elifinkedileri

Lavanta yagi da kullanabiliyorsunuz bildigim kadariyla

akitalove

Sür tüylerine

huseyin1

anneye ense damlası uygulamanızda yeterli olur yavrularına da etki eder ama yavrular yalamasın orayı kesinlikle

goknur

Daha once ayni sekilde biri anneye ense damlasi surup yavru kopekcikleri olmustu. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Bitkisel urunleri deneyin. Hindistan cevizi yagini aktarlardan alabilirsiniz. Veya burdanda alabilirsiniz.