Kuru Ve Yaş Mama Dışında Ne Verebilirim?

ilkmssmz

Kedim 2 aylık kuru mama yiyor. Günde bir öğün yaş mamayla karışık kuru mama veriyorum. Günde bir kere de gimcat baby paste veriyorum. Bunların dışında sağlıklı beslenmesi için ne verebilirim?

9 CEVAP

Egefe

Kullandığınız mama markaları nedir?

Canandisli

Bence yas mamayi kestiginiz zaman mamanizi degistirin yas mama almayip evde yapin yas mamaya verdiginiz ucreti de mamaya ekleyin light yogurt veya sulandirilmis yogurt verebilirsiniz yumurta verebilirsiniz sebze de verin zira mamanin icerigi yeterli degil ama sebzeyi kuru mama disinda yemeyebilir kediniz

Eliflal245

Yoğurt çekirdeksiz domates yomurta peynir arada bir çok vermek istiyorsanız keçi sütü verebilirsiniz

ilkmssmz

Reflex kitten kuru ve yaş maması.

ilkmssmz

Veterinerimiz evden birşey vermeyin demişti ama ben de okuduğum kadarıyla yumurta sarısı verdim akı zararlıymış. Büyük kedim herşeyi yiyordu. Bu yavru olduğu için unuttum yavru kedi beslemeyi zararlı birşey de vermek istemiyorum açıkçası.

zeynepgurgen

Reflex mama vermeyin.

Diorshank

Çorba, yoğurt ve patates püresi verebilirsiniz. Tuzsuz olmasına dikkat edin.

Egebulunc

Ben kendi yediklerinizden olabildiğince vermeyin derim. Bende bir ara bu konuda veterinerimle konuştum fakat oda mecbur kalmadıkça kuru mama yaş mama ve ödül mamaları haricinde evde yapılan yemeklere çok alıştırmamamı söyledi.

ilkmssmz

Veterinerimiz önerdi reflex mamayı?