Kulakta Şişlikler

Ersin35

Köpeğimin sol kulağında iki tane bilye gibi şişlikler farkettim. Şişliklere dokunduğumda kafasını kaçırıyor kaçmaya çalışıyor bir bilgisi olan?

2 CEVAP

huseyin1

acilen veterinere götürmen gerekiyor burada sorup neden vakit harcıyorsun kendi kulağında 2 tane bilye kadar şişlik olsa facebook ta bir bilgisi olan var mı diye mi soracaksın

goknur

Insanlarin konusma gibi ozelligi hayvanlarin ise bunu basaramama gibi sikintilari var. Bu saatte farkedip sormus bence kustaglik yapmaniz hic hos degil. Belki bulundugu yerde acik veteriner yoktur veya suanda buna butcesi yoktur boyle sormasi gerekiyordur.

biraz empati