Kedim Sürekli Ellerime Odaklanıyor.

Egebulunc

2,5 aylık yavru kedim sürekli ellerime atlamaya çalışıyor. Onu oynatmak için elimde oyuncak olduğunda bile oyuncağa değil ellerime pati atıyor. Nasıl unutturabilirim?

4 CEVAP

Eger elinizle yavruyken oynattiysaniz surekli ondan dolayi bunu ogrenmis elinizle oynatmayin sopali oyuncakalr var oltali oyuncaklar var onlarla oynatin ama ortaliga birakmayin oltali oyuncagi iple olanlar var oynayim derken boynuna dolanabilir.

kedilikizzz

Unutturamazsınız ki böyle devam edecek hep o. Baştan bilinçsiz olduğumuz için böyle oluyor ben baştan bilseydim hiç elimle oynatmazdım ve başkasına da oynattırmazdm. Ama bir kez bile elinizle oynatınca hoop alışıyorlar ve istediği kadar büyüsün geçmiyor bu.

Erica

Bizimki de aynı ellerimi ayaklarımı av olarak görüyor

Siz değil bir başkası bile eliyle oynatsa direkt ele ve ayağa odaklanma başlıyor, eli bir kere oyuncak olarak gördü çünkü. Sürekli hateket halinde olduğumuz için de daha cazip geliyor onlara