Sorun Çıkarmayacak Bi Mama ?

kedianasi

N&D mama kısır kedide sorun çıkarırmş biri öyle dedi naturea alamam ndye kadar çıktım en fazla şuan pek maaşım yok ne önerirsiniz kedim erkek

9 CEVAP

kedilikizzz

Ama şu var her kedi bünyesi farklı ki. Biri böyle dedi biri şunu dedi diye tavsiye alabiliriz ama tamamen birine göre karar vermemeliyiz. Denemek lazım diye düşünüyorm

themia

ProPlan Junior kullanıyoruz. Çok memnunuz. Çok kilo aldırmadı, fiyatı uygun, daha önce hiç sorun çıkarmadı.

kedilikizzz

Brit Care. Hiçbir sorun yaşamadık.

zeynepgurgen

Kısır kedim N&D mama yiyor. Bir sıkıntımız olmadı.

mypet18

proplanı en ucuzu nekadardırki

mypet18

ben felicia kitten kullanıyorum

mypet18

gayet memnunum kedim ilk aldığımda hasta gibiydi bu mamayı kullandığımda tüyleri parladı ve kedi canlandı resmen ama isterseniz n&d orijen acana yada brit care önerebilirim

themia

Proplan 10kg 250tl falan.

zeynemila

Brit care uygun fiyatlı bir mama