Hangi Mama?

themia

Anket

N&D Az Tahıllı/Tahılsız
(13 oy)
Royal Canin British Shorthair
(5 oy)
ProPlan Adult
(4 oy)
Acana
(4 oy)
Orijen
(5 oy)
Toplam (31 oy)

ANKETİ DOLDURURSANIZ SEVİNİRİM

Şu An ProPlan Junior kullanıyoruz. 6 aylık kedim. 2.6 kilo. 10kg lik mama aldık ve mama azalmaya başladı. Yeni mamaya geçeceğiz. Uygun fiyatlı olmasını istiyoruz. Anket dışı mama önerileriniz var mı? Sağlıklı mineralli ve aşırı kilo yapmayacak mama istiyoruz.

12 CEVAP

martha

değiştirecekmiş zaten. herkese ters yanıt veriyorsunuz

Zeynepker

emin olun N&D mama hepsinden daha yararlı ve parasını hak eden bir markadır.acana ile yarışıyor ancak son zamanlarda acana ile igili olan şikayetler arttı.bende N&D nin tahılsız yavru kedi için olanını kullanıyorum yakında N&D mamanın tahılsız yetişkin olanını kullanacağım sizede tavsiye ediyorum.ben gerçekten memnunum.

Sorunuza oy kullanmayacagim sebebi orijen acana nd evet iyi ama kediniz hareketli mi erkek mi disi mi bunlar onemli hareketli disiyse bu mamalar kedinize yarayacaktir ama acaba sevecek mi birde oyle bir durum var.

Zeynepker

mama değiştirmeye karar verirseniz 1 haftalık değişme sürecini uygulamayı unutmayınız :) (1. ve 2. gün mamanın %25'i yeni mama 3. ve 4. günlerde mamanın %50'si yeni mama 5. ve 6. günlerde mamanın %75' yeni mama 7. ve ilerideki günlerde %100 yeni mamayı rahatlıkla kullanabilirsiniz) bu yöntemi kullanmanızın nedeni kedinizi rahatsız etmeden ve yavaşça alıştırarak yeni mama yemesini sağlamak

Zehramira

N&D mamada kedinin dışkısı kokmuyor fakat acana'da ağır bir koku oluyor bu kokuyuda sadece everclean kum veya sanicat active marsilya sabunlu kum kapatıyor. Orijen'dede koku oluyor ama tamamen doğal içerikli oluşundan tabiki N&D ninde içeriği doğal ama acana veya orijenin içeriğine bakarak N&D yanlarında düşük kalıyor. Bu arada instinct brit care sanabelle mamalarında içeriği güzel. Bence hepsinin testerini isteyin en çok hangisini beğenirse onu isteyin çünkü kediler bizim istediğimizi değil kendi beğendiklerini yer

eltarcin

Listede İnsinct olmadığı için Orijen de oyumu kullandım.Ama oyun insinctten yana.

kedisahibi

proplan mı midem buland!ı yapmayuın hayvanı zehirlemeyin

Anonymus827062

Benim için hiçbiri yabancı menşeili mama kullanmıyorum bizimkiler yemiyor da zaten;)

keremcavuss

proplan

eltarcin

Ben beğenmeme ihtimali olduğundan tester sipariş edip denemenizi tavsiye ederim :)

keremcavuss

proplan

keremcavuss

anket dışında newcat