Kedimin Karnı Çok Şiş

tnrssmz

2 buçuk aylık kedimin karnı çok şiş. Çok ************ yiyor. Diğer 2 aylık kedime göre de çok fazla yiyor açıkçası. Hızlı yemeden kaynaklı bir gaz sorunu olabilirmiş. Fakat mide dönmesi diye bir şeyler de duydum. Mide dönmesi bu kadar kolay bir şekilde meydana gelebilir mi?

3 CEVAP

tnrssmz

Aynen veterinerimiz söyledi mide dönmesi konusunu çok hızlı yemek yeme durumunda ortaya çıkarmış. Reflex kitten kuru ve yaş mamalarını kullanıyorum mama olarak ekstradan da vitamin ve ödül olarak gimcat baby paste veriyorum.

Mide donmesi?yani pek duydugum birsey degil.diger arkadaslarda bu konuda yorum yazarsa iyi olur ben hicbir kedide mide donmesi gormedim.ya parazittir ya da oburluk ondan siser karin genelde.kedinizin mamasi nedir?mamanin icerigi yetersizse cok yer.

Benim kedimde de karnının şiş olduğu bir dönem oldu. Veterinerinizden öğrenin yavru kedilere gaz açısından iyi gelen mamasına damlatarak kullanacağınız damlalar var. Adını şuan hatırlayamıyorum ne yazık ki. Benim kedime iyi gelmişti.