İstanbul Da Köpek Eğitim Merkezi

pamuk

istanbul da nerelerde köpek okulları var

4 CEVAP

yorkshia_gsd

riva kennel-petworld-von juliet ve von bakaçhan en iyi 4 merkezdir. %100 güvenebilirsiniz.

Merhaba köpeğim iyi bir eğitim alsın bir daha eğitmene ihtiyaç duymayım paramda boşa gitmesin paramın karşılıgını göreyim diyorsanız köpeğinizi mutlaka sokak ortamında eğiten köpek eğitmenine eğittirin köpek çifliğinde yapılan eğitim çiftlikte kalır köpeğiniz sokak ortamına çıktıgında hiç eğitilmemiş gibi davranır köpeğinizi yaşadığı ortama uygun şartlarda sizin musait oldugunuz saatlerde sokak ortamında ev ortamında eğitiyoruz dilerseniz tüm eğitimlere katılma şansınız vardır eğitmen köpeğinizi eğitir ancak siz köpek sahibi olarak eğitimlere katılmaz iseniz köpek sadece eğitmenini dinler köpeğinizi eğitdikten sonra köpek sahibinide köpek eğitmeni seviyesine getiriyoruz size özel eğitim imkanları sunuyoruz 0536 785 07 43 istanbul 20 yıllık tercübe

petokulu

İstanbul Beykoz 0516 169 09 99

Köpek Eğitim Merkezi ararken en dikkat etmeniz gerekenlerden biride çalıştırdıkları eğitmendir. Profesyonel olarak senelerce 1000'in üzerinde köpekle çalışmayan bir insan sizin köpeğinize bişey katamaz. Firmalara göz gezdirirken köpek eğitimi sistemlerine de göz atmanızı tavsiye ederim.