Kedi Tuvalet Temizligi

eccakir

Kedim bazen tuvaletini temizlerken yanımda oluyor ve benimle birlikte kumun başında duruyor öylece izliyor kuma arada pati atıyor işim bitincede uzaklaşıyoruz beraber. Hatta uyurken bile kumu temizlediğimi görse hemen geliyor. Bu davranışın anlamı ve sebebi nedir fikriniz var mı ? Kum temizliğini yanında yapmamam mı gerekiyor ?

3 CEVAP

martha

benimkide çok seviyor izlemeyi aynı şekilde küreğe de pati atıyo doldurunca :)

Anonymus827062

Sadece merak ediyor hepsi bu:) inceliyor olması güzel kirli olduğunda mutlak surette seni uyarmak için yanına gelecektir. Bu alışkanlığa sahip olacak

eccakir

Sevindim o halde.