Kedi Mamasi Konusunda Kararsız Kaldim

Mereks

Mrb arkadaşlar 3 kedim var iki disi bir erkek hepsi kisir haliyle böyle olunca biraz bütçeyi düşünürken kedilerim in sağlığından da fazla taviz vermek istemiyorum farmina matisse ve golosi indoor kullandım şuanda golosi kullanmaya devam ediyorum matisse nin fiyatı yazın aldığım fiyata göre baya artmış böyle olunca golosi ile devam etmemi onerirmisiniz yoksa alternatif bir marka mi onerirmisiniz yada biraz daha kas matisse devam et mi dersiniz yorumlarınızı bekliyorum

5 CEVAP

Yani fiyatlar uygun ama bilemiyorum icerikler pek tatmin edici degil ama golosiden daha iyi ama farminanin urunu de happy catten iyi olabilir.matisseye devam edebilirsiniz.isterseniz nd kisirlastirilmis mama kullanabilirsiniz.ama 3 kediniz var biraz masrafli olur uygun olsun derseniz matisse.

Gonderwal

Merhaba :)
Ben Happy Cat 'i öneriyorum açıkçası.Alman menşei bir ürün ve orda hayvanlara çocukları gözüyle baktıkları için hiçbir ürün kötü olmuyor ancak Türkiye'de adı yeni duyulmaya başlandıgı için haliyle insanlarda bazı tereddütler oluşabiliyor.Bana göre fiyat ve mama kalitesi her zaman dogru orantılı degildir.Proplan pahalı mesela ama içinde gluten falan var.Katkı maddesi içermeyen bir ürün ve içinde tavuk dışında besin ögeleri var.Ben kedime kullanmıştım bir ara ve çok memnun kaldım bu aralar yine alıcam :) Bence gönül rahatlıgıyla Happy Cat kullanabilirsiniz ^.^

Sterilized mama her markada iyi degil bence butun mamalarin icerik degerlerini yazin vitamin,lif,ham kul,protein vs... ondan sonra kiyaslayin tum mamalari ki en kaliteli mamalarla kiyaslayin sonra eleyin icinden birkac mama icinde tercih yapin.ama farmina matissenin kisir kedi mamasi iyi diye biliyorum ben kitten kullandim ama bize pek yaramadi.tabi ki bu mamanin kotu oldugunu gostermez.matisse olabilir.ama 3 kedi butce olarak dusunurseniz golosi.ama matisse daha iyi geliyor bana.

Mereks

Peki happy cat mamayi tavsiye edermisiniz

Mereks

Yoo mu başka yardımcı olacak mama hakkında bilgilendirecek arkadaşlar