Oynarken Ayaklarımı Isırmasını Nasıl Önlerim

ozlem34

Merhaba arkadaslar. Benim üc aylık yaramaz bir oglum var. Araştırmal

3 CEVAP

Isırma nedeni dişleri kaşınmasındandır oynuyabiliçegi oyuncaklar felan varsa verirseniz dişinin kaşnmasını önlersiniz zamanla dişleri büyüdükçe ısırmaktan vazgeçecektir :)

kristal

Sorununuzu pek anlayamadim ama ben simdiye kadar 15 ten fazla dogumundan yetiskinligine kadar kopek bakım sebep su ki eger disleri cikmamissa yada cikiyorsa ayni insanlar gibi damaklari kasiniyor olabilir eger disleri cikmissa isirma ic gudusu gelisiyor bu yuzden isirdiginda sadece normalden daha sert bi tavirla ona hayir diyin ama cok sert olmayin o daha bebek sonucta isrdiginda onu kendinirden 1m felan uzaklastirin be hayir diyin isirirsa yine yapin zamnlaalisicakyir ama sunu unutmayinki o daha cok kucuk zamanla alisicaktir :)

pamuk

SORUNU DÜZGÜN YAZARSAN CEVAP YAZABİLİRİM