Kedimin Tüyleri Yumak Yumak Dökülüyor

MinelG

Arkadaşlar kedimin tüyleri bir avuç üstümde kalıyor çok fazla dökülüyor.5 aylık oldu mamasını da acana six fish veriyorum bu kadar tüy dökmesinin nedeni nedir?

8 CEVAP

Deri ve tuy sagligi icin faydali.bio pet active inceleyebilirsiniz.ben pek emin olamadim ama alsam mi almasam mi diye cunku sarimsakli maya tableti bunlar.

Bircok yerde sogan sarimsak vermeyin deniyor ben sarimsakli maya tableti almadim bu yuzden.ama deri ve tuy sagligi icin olanlar gercekten ise yariyor.macun olanlar.

NehirC

Kesinlikle beaphar sarımsaklı bira mayası tabletlerini öneririm.

Acananin baska mamasina gecin maya tableti filan veriyor musunuz?inceleyin isterseniz.

Acana pasifica mi orijen six fish mi hangisini kullaniyorsunuz?

MinelG

Orijen six fish kusura bakmayın yanlış yazmışım.Maya tabletini hiç duymamıştım.Tüy dökümüne iyi mi geliyor?

MinelG

Ben de pek emin olamadım ya

MinelG

Çok teşekkür ederim :)