Kısır Kedim Yine Koku Birakmaya Basladi

Elifinkedileri

Yaklasik 1 yil önce kisirlastirdigim erkek kedim tekrar koku birakmaya basladi koltuklara kıyafetlere idrar püskürtüyor daha once basina gelen var mi nasil gecer bu durum

2 CEVAP

Zeynepker

daha önce hiç yaşamadım ama internette gördüğüm ve doğru olduğuna emin olmamakla birlikte bu hareketin bir alışkanlık olduğu söyleniyordu ama en kesin bilgiyi size veteriner verecektir.

kedisahibi

2 tür kısırlaştırma vardır ;
1-) erkek kedi çiftleşme isteği duyar KOKU BIRAKIR ancak çiftleştiğinde yavru olmaz
2-) hiç bir şekilde çiftleşme duygusu hisstemez
siz 1. yolu tercih etmişssiniz ve bu hiç iyi bir şey değil