Kedimin Patisi

Linbonrick

Kedim patisine basamıyor arkadaşlarıyla oynarken masadan patisinin üstüne düştü tahminimce yarına kadar ne yapabilirim onun lçin

1 CEVAP

Zeynepker

öncelikle veterinere söyleyin.daha sonra kediyi biraz inceleyin kırık gibi birşey mi? yoksa sadece incitmiş mi?en yakın zamanda veterinere ulaştırın ve bir muayene olsun.veteriner ne yapacağınızı söyler.kedinizin basamadığını fark ettiğinizde ise veterinere götüremiyorsanız çok rahatsız etmeyin.