Kedimin Irkı Nedir? Aynı Irk Sahiplenmek İstiyorum

Bu kediyi geçen sene sokaktan bulduk ve sahiplendik, kız arkadaşım kediyi yanına aldı. Şuan şehir dışında ve gayet iyi bakılıyor. Aynı cins kediyi sahiplenmek istiyorum, kedimin cinsi/ırkı nedir? Ve aynı ırk plan arkadaşlar ile iletişime geçmek istiyorum 506 915 2888

4 CEVAP

DogaM

Tekir. Bu ırkı sokakta kolayca bulabilirsiniz, sahiplenmeniz zor olmaz 2. bir kedi.

Roza23

sanirim tekir kedi gri ve koyu gri cizgileri var degil mi

hidra35

banada tekır gıbı gekdı bnm kedıme cok benzıyor

merve2990

bu cins tekirdir her türlü hayvan derneklerinde barınaklarında bulabilirsiniz. Son derece bağışıklık sistemi kuvvetli hastalıklara karşı güçlü bir ırktır. İç-dış parazitini yaptırmanız yeterli gelecektir. İmkanınız varsa 2 tane sahiplenin ikisi kardeş olabilir aynı cinsiyette olursa iyi olur birbirlerini temizlerler. Ayrıca bu ırkın sarı renklisine sarman denir, sarmanların çoğunluğu erkektir.