Kedim Depresyonda Mı

Bi kaç gündür inanılmaz mutsuz hissediyorum onu oyun oynamak istemiyor sevdiğim zaman mırlamıyor iştahında kesilmesi yok ama önceden kendini sevdirirdi kucağımda uyurdu şuan herkesten uzakta olmak istiyor ne yapmalıyım neden böyle yapıyor lütfen yardım edin çok üzülüyorum

4 CEVAP

Araştırdım ve tahminimce geçtiğimiz pazar hava lodostu ve benim kapım kapanmış gece yanıma gelememiş ve ürkmüş şimdi şimdi daha iyi oldu onunla konuştum okşadım sevdim sürekli oyuncaklarla oynatmaya çalıştım beni anladı sanırım yavrum

???

Sutunannesi

Şu an muhtemelen depresyonda olan bir kedim var ve İnan’ın kediniz depresyonda değil. Depresyonun ve davranış bozukluklarının çok daha keskin net etkileri var. Allah tüm çanlarımızı korusun çok zor. İsterseniz internette biraz depresyonu ve davranış bozukluğunu araştırın içinix rahatlayacaktır. Umarım en kısa zamanda keyfi yerine gelir yavrunun

ilkmssmz

Belki karakteri böyle olacaktır :/ bazı kediler herkesten kaçar, kucağa gelmez, sevilmekten hoşlanmaz, büyüdükçe karakterleri de değişiyor aynı bizim gibi.