En İyi Yaş Mama Nedir?

themia

Fiyat: 80-85gr = 5-6TL civarında en fazla.
İçerik: İçerik bakımından çok zengin ve fazla kilo yapmayacak.
Bir Yaş Mama Arayışındayız. Yardım Ederseniz Çok Sevinirim.

7 CEVAP

dollfacepersian

Bence doğallık, kaliteli et içerme açısından İnstinct, Schesir,Gimcat,Brit Care (Brit değil),Animonda Carny Ocean(Ocean serisi dışındakiler et türevleri içeriyor genelde) Sapphere,Applaws,Liebesgut markalarını beğeniyorum.
Doğal ama et türevleri (kalp, ciğer vb.) İçeren ve diğerlerine göre daha ucuz mamalar isterseniz Brit ve Animonda Carny de kullanabilirsiniz

Brit care,animonda,gimcat

themia

Royal canin ve proplan önerir misiniz?

mypet18

royal canin ve proplanın hiç bir mamasını önermem ne kuru nede yaş

Yani tavsiye etmem ama kullandiniz mi derseniz kuru mamalarini kullandim.kediniz alistiysa aliskanlik degistirmek zor oluyor royal caninde.proplan yas mamalarinda problem yasayanlar oldu diye hatirliyorum ishal durumu soz konusu olabiliyor.

Anonymus827062

En iyi yaş mama tabiki kendi yaptigindir;)

zeynemila

Yas mama yerine et verebilirsiniz