Giysilere Yapışan Kedi Tüyleri

mehmetkaplan

Merhaba.
Kedimin tüyleri pantolonlara ve kazağıma yapışıyor siyah pantolon giyemiyorum artık siyahda en sevdiğim renk :( siz bu tüy sorununu nasıl hallediyorsunuz? Bazı şeyler duydum ama araştırmadım tam.

8 CEVAP

Zehramira

Yapışkanlı kedi rulosu kullanabilirsiniz.

Mariana

Yapışkanlı kedi rulosu kullanıyorum bende

goknur

Benim kedimi kucagimiza alinca tuy dokmuyor hic ama veterinerde gordum bende hemen ruloya yapisiyorlar deneyebilirsiniz sizde

Rulo kullanilabilir ama ben hic kullanmadim o kadar cok dokuluyor mu tuyleri?mama kaynakli bir dokulme veya stres kaynakli olabilir hangi mamayi kullaniyorsunuz suanda mama konusunda kararsizdiniz diye hatirliyorum

kedianasi

ne kullanırsak kullanalım illaki dökülüp yapışıyo benmde kıyafetlerim hep tüy. Rulo veya koli bandıyla yada bulaşık eldivenini ıslatıp kullanablirsiniz sürekli para vermek istemiyorsanız

Canandisli

Normal bantlar veya soyledikleri kedi rulosu ise yarar

Benim kedim uzun tüylü chincilla bende rulo kullanıyorum bazende eldiven tarağımız var onunda sıyırıyorum

izzy

Koli bandı ile.....