Bir Fikrim Yok Yardımcı Olursanız..

MiaDamlaa

Arkadaşlar kedimin kimliğini bulamıyordum şimdi buldum ve merak ediyorum parazt aşısı ne zaman oldu diye şimdi baktığımda 2 3 eylül diyor ve şimdi bitlenmis kedim vet yerine kendim yapmak istiyorum hangi damlayı oneriyorsunuz baya geçmiş aradan şimdi yapılır dimi? Veteriner den mi alsam damlayı kaçtane oluyor

15 CEVAP

Anonymus827062

En iyisi damla. Doğal yöntemleri bilakis her akşam deneyen biriyim ama nafile. Olduktan sonra değil koruma amaçlı düzenli uygulamak gerekir. Damla olmadan olmuyor. Benim de aynı sorun var doğal yöntemleri fazlası ile denedim olmadı. Psikolojim bozulacak noktaya geldi bu yuzden. Damla kullanmak durumunda kaldım. Tek kullanimlik veterinere gidin zaten kendisi kullandığı damlayi verecektir. Ense çukuruna dikkatlice deriye sıkıp parmaginizla oraya ilacı yayın akmaya neden olmasın

goknur

Ic parazit icinde caniverm 700 kullanabilirsiniz.

MiaDamlaa

Cevap ?

Hic kendim ic dis parazit yapmadim ama dis parazitte tek bir damlayi ensesine damlatiyorlar.ama dogal urunlerde var baktiniz mi?daha once bu sitede tarif vardi dis parazit icin hic denemedim ama.

Ya da baska sitede okudum hatirlayamadim suanda tarifi nerede okudugumu

MiaDamlaa

Bende okumuştum ama unuttum :/ Veteriner den alsam öneriyor musunuz ?

Alin siz bilirsiniz

zeynemila

Ensesine damlatip vucuda yaymaniz Yeterlidir

zeynemila

Unutmayin ensesine cubuk seklinde yayin

MiaDamlaa

En iyi marka felan varmı ?

goknur

Ic parazit ilacida yutturun ne olur ne olmaz zamani gelmis gecmis onunda. Dentas miydi denktasmiydi benim kullandigim emin degilim cok iyi bir urundu agustostu bizde kullandigimizda hala yok vucudu tertemiz.

goknur

Sirkeli veya limonlu suyla silen var. Birde hindistan cevizi yagi ile bisey yapan vardi onu bende hatirlamiyorum ya.

MiaDamlaa

Teşekkür ederim :) Ben genede veteriner den alayım diyorum

akitalove

Naturalis adramysde dış parazit icin %100 dogal sprey var kediniz kendisini yalasa bile birsey olmuyor onu deneyebilirsiniz

MiaDamlaa

Nerde satılıyor ? İÇ parazit markası öneren hap indan