Kaliteli Kısırlaştırılmış Mama

yaseminece

En iyi kısırlaştırılmış kedi mamaları neler acaba?

8 CEVAP

ursaminor

Kesinlikle mi?
Bakın, size tavsiyem biraz araştırma yapmanız.
Royal Canin kısırlaştırılmış (37) mamasının ilk iki içeriği dehidre kümes hayvanları proteini ve mısır.

Şimdi buradaki ilk sorun "eti" yazmıyor. proteini yazıyor. ikincisi de hangi kümes hayvanı? Bu geniş bir kavram ve üreticilerin her partide başka bir hayvandan elde edilen proteini kullanmalarına olanak sağlayan bir çeşit hile.
Bu proteinin render denilen sürecini de siz araştırın lütfen. Sonra gelip kesinlikle dersiniz.

Ben royal canin özelinde konuşmuyorum bu arada. Özellikle ilk beş içeriğinde bu tür ..unu (meal), ...türevleri(by-products), ... proteini (protein) içeren mamaların genelinden söz ediyorum.

Nd tavuklu narli kisirlastirilmis,nd balkabakli kisirlastirilmis alabilirsiniz farminanin urunleri guzel kediler seviyor genelde ama yemeyende cikabiliyor ya da mamanin yaramadigi kediler var o yuzden numune alin onceden

Daha once bhnlar paylasilmisti sanki burada suan hatirlamiyorum

zeynemila

Acanayi onerebilirim

kedianasi

web sitelernden maille yada facebooktn ulaşınca gönderiyolr

yaseminece

Numuneyi nereden edinebilirim acaba N&D için

yaseminece

Acana'nın özellikle kısırlaştırılmışı var mı yoksa acana da kısır kediler için uygun mudur? Kısır kedilerde düşük tahıllı mama kullanılması gerektigini biliyorum ben ama yanlış mı biliyorum acaba

Alege

Kesinlikle royal canin kısırlastırılmıs kedi maması