Kusan Kedi

DogaM

Kedim her hafta kusuyor. Malt macun da veriyorum ama zaten tüy kusmuyor. Vet bir sorunu olmadığını söyledi. Neden kusuyor olabilir sizce?

3 CEVAP

Sutunannesi

Şu an kendi kedimde de aynı problem mevcut her gün sabaha karşı kusuyor. Mamasına alerjik bir tepki gösteriyor olabilir, gastirt olabilir yani bir çok şeyi olabiliyor kusmanın. Bence farklı bir veteriner ile de görüşün oda bir şeyi yok derse belki kendini rahatlatmak içim kusuyordur

Mariana

Kuru mama kaynaklı olabilir eğer kuru mama yiyorsa

DogaM

Mamasından dolayı olduğunu sanmıyorum.