Kedi Sahiplendirme!

Roza23

Merhaba arkadaslar, buradan 1 kedimizi sahiplendirebildim ama geride 5 kedim daha var. petarkadastan da burdan da onlara ilan actim ama sanslarini artirmak amaciyla baska hangi sitelerden ilan acabilirim var mi bildiginiz acaba? simdiden tesekkur ederim

4 CEVAP

deniz_berkan

instagram üzerinden sosyopet e yazın

alpcan

sahibinden.com

en etkili yerlerden biri. her yavruyu tek tek koyun ilana. toplu halde fotoğraf koymayın.

Roza23

tamamdir cok tesekkur ederim oradan da koyalim :)

Sehrinizdeki facebook instagramda hayvam sahiplendirme siteleri vardir her sehrin var heralde yani ornegin ankara kedi sahiplendirme facebook, ankara ucretsiz kedi sahiplendirme,ankara ucretsiz kedi kopek sahiplendirme facebook,ankara hayvan sahiplendirme gibi yazin bakin kendi sehrinizde.ne kadar cok ilan o kadar cok sans