Sütün Son Durumu

Sutunannesi

Merhaba arkadaşlar sütü ilk baştan bugüne denk takip eden yardımcı olan herkese çok teşekkürler. Bugün süte kan tahlili yapıldı. Enfeksiyonunun çok yüksek olduğunu (18,9) antibiyotik tedavisine başlanması gerektiği söylendi. 2 kere röntgen film çekildi ve pazsr günü çekilenler ile karşılaştırıldı. Sindirim sisteminin pazar günü çok kötü durumda olduğu bugün çarşamba Çarşamba’ya kadar bir düzelme olduğu ama sindirim sisteminin hala röntgen de kötü çıktığı antiboyik tedaviyle düzelmesini umut ettiklerini söylediler. Enfeksiyonu düşürmek ilk hedef. Ama bir de kötü senaryo varmış. Röntgenlerde sanki bir şey gördüklerini bunun Yabancı bir cisim ua da belki bir tüy topağı olabileceği söylendi. Malt kullanmaya başlamıştım. Belki maltı kullanınca sütün o tüy topağını atmaya çalıştığını söylediler. Ysni ihtimsller üzerine konuşuldu. En az 3 gün antibiyotik tedavi görecek. Eğer ki düzelme olmazsa bu sefer bir sıvı içirip renkli röntgen çekeceklerini ve sindirim sisteminde bir şey var mı ne var net bir şekilde görebileceklerini eğer ki sütün durumunda düzelme olursa yani kusma giderse yine röntgen çekip sindirim sistemine bakacaklar düzelmiş ni diye. Düzeleceğini umuyorlar şu an antibiyotik tedavi ile. Süt beyaz bir kedi olduğu için tavuk ve et, evden besin peynir vs vermemizi söyledi Beyaz kediler alerjiye daha yatkın oluyorlarmış zaten sütün de kulaklarının çok pembe olduğunu ama kan testinde alerjik bir şeyle karşılaşmadıklarını söyledi. Ve tabiki süt çantasına girmiyor. Ama bizim en az 3 gün vete gitmemiz gerek. Nolur hem sütün iyileşmesi için hemde sütü üzmeden Çan’ını yakmadan çantasına sokabilmem için çok çok dua edin arkadaşlar nolur çok ihtiyacımız var bu süreçte

2 CEVAP

Tilki37

Dualarım sizinle herşey güzel olacak inanıyorum, sütün çantasını yanına koyun çantayı görsün sürekli , burdan bı arkadaş bize bunu tavsiye etmişti isede yaramıştı , çantayı sadece vete giderken gördükleri için stres yapiyorlarmis , ben pamugumda sürekli yanında tutmaya başlamıştım alışmıştı hatta içine kendi girip uyuyodu istediği zaman , sizde bir deneyin eminim faydası olacaktır

ilkmssmz

Dualarımız sizinle..