Kedi Yatağı

Kdrygt2

Kedim yatağında yatmıyor yatağına nasıl alıştırırım

6 CEVAP

ahmetiri

Pek alıstirabilecegini sanmiyorum sen hernekadar yatağında yatsın diye uraşsanda o yine istedigi yerde yatacaktir.

Benim kedimde öle evi var yatmıyor bu kalorifer petek yataklarından aldım kediler sıcagı sever bu soğuk havalarda yatsın diye ama yok onada yatmıyor nerede soguk sert biryer var orada yatıyor bu aralar favori yatağı banyo lavabosunun ici kıvrılıp orada yatıyor ben nekadar kaldırsamda tekrardan gidiyor.

themia

Arkadaşlar benim kedimde yatmıyor. Herşeyi denedik ama çok korkuyor yataktan. Kedi otu sürdük, catnip sprey denedik, oyuncaklarının hepsini oraya koyduk, ödül maması koyduk, yaş mama koyduk ama ne olursa olsun yatmıyor eve ilk geldiği günden itibaren. yapılacak birşey yok bence

Panky55

Benim kedime de aldık ama yumuşak diye yatmadı o da yavrularına kaldı :) 1 günlükler çok şirinler

Odnzx

Oyuncağını ve mamasını yatağının çevresine koyabilirsin bir süre

Kdrygt2

Teşekkür ederim deniycem

Kdrygt2

Aynen benim kedimde önceden sıcak yerlerde yatardı şimdi hep parkelerde fayanslarda kapalı bir balkon var orada yatmak istiyor hep üşür diye izin vermiyorum yatağına ne denesemde yaratmadı canı isterse beş dakika içinde oturup geri çıkıyor