İçeriği Sağlıklı Kedi Maması Önerisi Ve Taşıma Çantası?

merve2990

Öncelikle 12 aylıktan küçük yavru için en içeriği ********** hangisidir size göre? ayrıca fotoğrafta gördüğünüz tip çantalardan kullandınız mı? almayı düşünüyorum hemde ev niyetine kullanırım diye ne dersiniz bana sanki delikleri küçük göründü kullananlar varsa yazabilirmi teşekkürler

17 CEVAP

Elvang35

Profine Kitten mamayı tavsiye ederim kedim yavruyken bu mama kullandım çok iyi geldi tüylerine herşeyine veterinerim özellikle önermişti.

eltarcin

İnsinct,Orijen,Acana.Fotoğrafını attığınız taşıma kabını bir süre kullandım ama bizim evimizde karton yiyen bir canavar olduğu için bize fazla dayanmadı.Maşallah aylık taşıma kabı yeniliyoruz :D Ama öneririm güzel bir taşıma kabı.Kullanışlı.
Not:RC,Pro Plan önermem KESİNLİKLE ALMAYIN.

zeynepgurgen

Bu taşıma çantasının şeffaf olanını kullanıyoruz. Hem göz önünde olduğu için içimiz rahat oluyor, hem de kendisi dışarıyı izleyebildiği için kapalı kutulara oranla daha sakin kalıyor. Bulabilirseniz şeffaf olanını öneririm. :)

eltarcin

Evet kapalı olunca panik yapıyor.Bir ara bunun şeffafını kullanmıştık,rahat etmiştik.Ama aylık yenilediğimiz için bütçe yetmiyor :D

zeynepgurgen

Neden aylık yeniliyorsunuz?

eltarcin

Önceki cevaptada belirttiğim gibi evde kartondan tutun halılara kadar yiyen bir canavar var :D E normal olarak taşıma kabı da dayanmıyor :)
Ayrıyeten yatak almadığımız için onu yatak olarak kullandırıyoruz ama taşıma kabı taşıma kabı olalı böyle işkence görmedi :D

zeynepgurgen

Önceki cevabınızı görmemişim kusura bakmayın. :) Fermuarlı kısımdaki kartondan bahsediyorsunuz sanırım. Ben o kartonu çıkarıp yerine bir parça polar koydum. Sıkıntı sadece o kartonsa bunu deneyebilirsiniz. :))

ursaminor

Bizim çanta bundan:
https://www.*************.com/Content/_userfiles/images/10000/Org/JPM009767_42697.jpg
Ön tarafı şeffaf olduğundan dışarıda her yeri seyrediyor.
Üstten açılabildiğinden veterinerde içinden bile çıkarmadan bütün aşı tırnak vs. işlemleri halledilmiş oluyor.
Tavsiye ederim.

Orijenin kalitesine lafım olmaz ama bir orijen cat&kitten mağduru olarak da dikkat etmenizi tavsiye ederim. Çok yavruyken orijen ağır gelip yoğun kaşıntı (kendisini yolup yara edecek kadar) ve nihayetinde de alerji yapabiliyor. En azından bizde böyle oldu.

Orijen,acana,nd tahilsiz,nd dusuk tahilli,brit care,farmina matisse,golosi,prochoice,bonocibo

Sanabellede olabilir.

DogaM

Çok iyi bir taşıma çantası tavsiye ederim. Mamalardan Orijen, Acana, Nd, Instinct, Brit care.

themia

ProPlan, Royal Canin, N&D, Orijen, Brit Care, Sanabelle, Acana, Hills markalarını önerebilirim.

Mischka

Bu çantanın iki yanı seffaf olanını ilk kullanıșımızda arkadașımın minik köpeği ve Mischka ile cafeye gittik. Normalde hiç anlașamadıği köpeğe bile tepki göstermedi bizimki. Insanlardan çok korkar alișması için ürünü özellikle aldım ya korkacak ya da alıșacaktı, neyseki güzel tepki verdi, olağan üstü sakindi. Normalde plastik tașıma kabımızla çıkıyorduk, yalnızca veterinere giderken, ve daha kapıdan çıkar çıkmaz bir köșeye sinip titriyor ve ağlıyordu yavrum. Böyle daha iyi oldu hem beni, hem ben onu, hem de o etrafı rahatlıkla görebiliyor. Daha az paniğe kapılıyor.

simge356

kesinlikle ProPlan

Dygkyc

Pro plan ve royal canin neden iyi değil? Ne tavsiye edersiniz?