Kötü Çiş Kokusu

Sutunannesi

Arkadaşlar süt 4 antibiyotik iğne oldu ve az önce ilk çişini yaptı geldiğimizden beri. Ama çişi kötü kokuyordu uani ilaç gibi. İğne yüzünden midir yani çok bilgim yok bu sağlık şeylerinde. İğnesindeki sıvıyo da çişle atıyor olabilir mi ilaç gibi kokuyordu çübkü

5 CEVAP

ilknrdaisy

Iğne yüzünden kötü kokuyor. Insanlardada aynisi oluyor hatta

Olabilir.bu kadar panik olmayin durum nedir?

Umarim iyilesir midesini tutmasi icin haslanmis pirinc verebilirsiniz kusmaya iyi gelir mideyi rahatlatir.ama siz bilirsiniz yinede sorun veterinize goknur hanimda haslanmis patates demisti o da mideyi iyi tutar onuda sorabilirsiniz.

Sutunannesi

Durum stabil yani sanırım çok canı yanıyor bilmiyorum devamlı miyablıyor ve doğru düzgün uyuyamıyor dalamıyor uykusuna geri kalkıyor. Allahım umarım Tez zamanda düzelir ve inşallah bu gece kusmaz nolur bol dua

Sutunannesi

Haşlanmış patatesi ishal olduğu bir zaman denemiştim ama maalesef yemiyor :((