Kedım 2 Aylık Genclık Aşısı Olmadı Belırtılerı Nelerdır?

Sudeozdal

2 aylik erkek sokaktan sahiplendim belirtileri neler suan ishal

4 CEVAP

ilknrdaisy

Ishal kusma halsizlik vb. Ama zaten 2 aylık bir kedinin karma aşişi yeni yapılmaya Başlanır. Sokaktan sahiplendiyseniz viral bir enfeksiyon olabilir,örneğin sokakta kirli bir su içtiği için mikrop kapmış olabilir. Antibiyotik ve serum tedavisi ile düzelir. Ya da parazitten kaynaklı bir sorun olabilir

Once mama yemez ondan sonra halsizlesir sonra ishal ve ogurmeler baslar ve kusar kopuk kudar mamalari yese bile tum tum kusar.ve tedavi edilmezse olur evde yapilacak birsey yoktur sadece veteiner tedavi eder ve teshis koyar.asilarini yaptirin mutlaka ve mutlaka.

themia

Mama yemez, sürekli uyur, halsizleşir, ishal olurlar. Ama zannetmiyorum gençik hastalığı olduğunu ama yinede veterinere götürmekte fayda vardır.

hidra35

kardesım benım kedım yenı genclık hastalıgı gecırdı kurtardık copk sukur ama erken teshıs cok onemlı en buyuk belırtısı hatta ılk belırtısi ishal ve halsızlık hıc bısey yapmak ıstemez oylece yatar otururken on patilerini göğsunun altına koyar büzüşür oldugu yere oyle sakin sakin uyur kendı kendıne mutlaka saatte bır yemlıgının basına sen kendın al gotur kedını mumkunse kucagından hıc ındırme ve en onemlısı işi gücü bırak hemen veterınere gotür bı baksın erken teshıste kurtulur %60 ıla 90 ölümle sonuçlanıyor aman dikkat