Ödül Mamasını Yemiyor?!

themia

Bu gün internetten böyle bir ödül maması aldım. Beaphar adlı markanın ödül maması. Kaliteli diye biliyordum ama kızım kokluyor, ağzına alıyor ama tükürüyor. Nedeni nedir acaba?

6 CEVAP

emreovec

Sevmemiştir :) Kaliteli olması seveceği anlamına gelmez ki :)

emreovec

Sert diye mi :) Kuru mamalarda çok sert ;)

Ben size yazdim catnipli oldugundan yememistir baska bir sebebi yok.peynirli ya da karidesli alin ben daha karidesliyi acmadim peynirli aliyorum genelde begeniliyor.

nyancat

Kedilerinde ağız tadı var her şeyi sevmeyebiliyorlar birinin sevdiğini diğeri sevmiyor

themia

Ama kedi yiyemiyor. Tadını da pek sevmiş gibi değil ama yinede sert olduğundan yiyemiyor.

KedimVar

Eğer yuvarlak ve sertse evet ilk başta yiyemeyebiliyorlar. Ben de aldım. İlk önce ağzına aldı yemeye çalıştı ama yiyemediği için tükürdü. Birkaç gün sonra alıştı ve şu an yiyebiliyor. :) Yemesi diğer ödül mamalarından daha uzun sürüyor ama.