Ödül Mamasını Yemiyor?!

themia

Bu gün internetten böyle bir ödül maması aldım. Beaphar adlı markanın ödül maması. Kaliteli diye biliyordum ama kızım kokluyor, ağzına alıyor ama tükürüyor. Nedeni nedir acaba?

11 CEVAP

Mariana

Her kedi sevicek diye birşey yok :) benim kedimde herşeyi severek yemiyor

Catnipli olanlari pek yemiyorlar sorsaydiniz soylerdim peynirli olani alin o cok guzel

kedisahibi

PEYNİRLİ ALMAYIN HATTA BEAPHAR VE GİMCATTEN UZAK DURUN PİYASADA HİÇ BİR ÖDÜL MAMASINI KULLANMAYIN
BU HARİÇ
NATURALİS ADRAMYS CANDIR

Ssenaa51

Her kedi sevmeyebilir (benimki de yemiyor) eğer yemezse sokaktaki kedilere verebilirsiniz :))

DogaM

@kedisahibi
Neden beaphar ve gimcat hakkında böyle bir yorum yaptınız? İkisi de son derece iyi markalar.

Zeynepker

emin olun sevmemesi en iyisidir bizim kedileri mutlu etmek için aldığımız ödül mamaları onlara zarar vermek dişinda birşey yapmıyor

DogaM

Bu hangi markanın, hangi ödül mamasının içeriği onu da yazın da görelim bari. Üstelik bir ödül mamasının içeriğine bakarak bütün markayı, yaptıkları bütün ödül mamalarını kötülemeniz çok yanlış. İçeriği en kötü olanını bulup koymuşsunuz buraya ama unutmuşsunuz ki bir marka sırf bir ödül mamasından ibaret olamaz.

Zeynepker

evde kendiniz yapmak daha sağlıklı olabilir.birde bende aynı markadan akmıştım kedim yemedi bende sokak kedilerine verdim sizde öyle yapabilirsiniz;)

Zeynepker

evde kendiniz yapmak daha sağlıklı olabilir.birde bende aynı markadan akmıştım kedim yemedi bende sokak kedilerine verdim sizde öyle yapabilirsiniz;)

kedisahibi

Et ve et ürünleri, maya, şeker ve mineraller

Tahıllar, Sebze Türevleri, Süt ve Süt Türevleri, Et ve Hayvansal Türevleri ( tavuk %4.25 ), Yağlar, Sebze Türevleri (Melissa otu %5, Şerbetçiotu %1, Kediotu özü %0,1

BUNLAR MI KALİTELİ? vitain ve ek takviye konusunda başarılı olabilirler ama ödül mamaları berbat

Soru sahibi
Ben gimcat ve beapharin genel urunlerini basarili buluyorum.her kedi herseyi yemeyebilir yemedi diye marka problemli olmaz markanin o urunu problemli olabilir sadece.kedininde damak tadi var neyi begenirse onu yer.size tavsiyem deneyin hangi cesidini severse onu alin catnipli seyleri yemezler cogu zaman.