Karma Aşı Sonrasi Kusma

Negro1

Merhabalar, kizim 10 aylik maltese. Bugun ikinci karma asisini yaptirdik ama asidan sonra uc kere kustu. Istahsizlik ve halsizlik de var. Agri ve ates icin igne de yapildi veterinerde. Veterinerle gorustum gece devam ederse yarin getirin dediler ama bu hali beni korkutuyor. Bilgisi olan varsa yardimci olabilir mi?

1 CEVAP

Basakes

Bunu veterinere sormalisiniz. Ama benzeri kardeşimin köpeğine oldu. Asi yeri yumru gibi şişti. Ateşlendi yemek yemedi ve kabız oldu. Veteriner olur öyle dedi ve şişen yeri ovmamizi söyledi alkolle. Kendi köpeğim karma olunca sordum asi yerini alkolle ovayim mı diye, şişkinlik yoksa yapma dedi veteriner. Bunlar sadece benim deneyimim, kendi veterinerin en iyisini bilir