Kedi İç Parazit Aşısı Yakar Mı ?

Mukaddess

Veteriner iç parazit aşısı yakar dedi farklı bir şehire taşındık bu yeni veterinerimiz daha öncekiler hiç böyle bir şey söylememişti ve kedim böyle bir tepki vermemişti ve aşıdan sonra ishal oldu bu durumu yaşayanlar var mı?

3 CEVAP

Uzun surelinolursa bu riskli ishalini gecirmeye calisin.haslanmis patates,haslanmis pirinc,yogurt,kefir verebilirsiniz yinede veterinere danisin.

seymavc

ben yaşamadım ama veterinerim ishal olabilir sorun değil demişti

hakaandemir

yakmaz