Prochoice Vs. Golosi?

ilkmssmz

Merhaba, iki kedimiz var. Biri 3 aylık olacak bir hafta sonra diğeri 2,5 aylık. İkinci kedimizi sokaktan sahiplendik çok kötü durumdaydı, çok hastaydı ve tedavisi için baya bir para dökmek zorunda kaldık. Şu an bütçemiz baya kısıtlı. Onlara içerik olarak kötü bir mama yedirmek istemiyorum ama çok kaliteli bir mama da almam mümkün değil maalesef. Araştırdım ve iki seçenek arasında kaldım golosi ve prochoice. Golosinin 1.5 kilosu 40 tl, prochoiceun 2 kilosu 29 tl. Gönlüm prochoicetan yana ama siz ne önerirsiniz?

8 CEVAP

Fethiye07

Prochoiceyi ve bonociboyu beğendim. Fiyatlari normal. Benimki katirvkutur yiyor

Fethiye07

Ben prochoice kitten, 38 kullanıyorum kedim seviyor sizede tavsiye ederim

Fethiye07

Tavuk eti vermeīin mamqda kediye mümkün, oluğuncq tüy dökmesi artar

Sizin sordugunuz mamalara yobelik konusuyorum iki mamadan biriyse golosi.

ilkmssmz

10 kg almak istemiyorum saklamak zor oluyor ve kokusu kaçınca yemiyorlar. Fikirleriniz için teşekkürler.

profine daha iyi daha çok tavuk eti içeriyor ve taurini daha yüksek.

ilkmssmz

Profine 2 kg 70 tl verdiğim fiyatlardan çok yüksek maalesef.

profine 10 kg + 2kg paketi satan ************ var aratırsanız googleda kilosu ok daha ucuza geliyor.