Sizce İyi Mi?

MiaDamlaa

Anket

İçeriği güzel iyi olanlar arasında.
(4 oy)
Kötü bir yaş mama verme
(15 oy)
Toplam (19 oy)

Felix yaş mama nasıl sizce bazıları iyi diyor bazıları kötü anlamadım gitti içeriği güzel mi vermelimiyim?

21 CEVAP

milodelisi

schesir %100 doğal ve katkısız.

eltarcin

Kesinlikle İnsinct.Animonda da olabilir.Ama bence en iyisi evde yapmak (bu arada birisi bir soruya verdiğim cevaba nem yapar çok zararlıdır cinsinden bir şeyler söylemiş.Geldiğinden beri sadece bir iki kere Orijen veya Acana aldık.Gerisi hep homemade.)

Zeynooo

Para durumuna bagli tabi bu konular ama felix cok iyi bir marka degil maalesef fakat kedilerin cok bayildigi mamadir . Ben gim cat yas mamasi kullandim cok severek yedi memnunum evde yogurt ekmek yer ve koyden yapim yogur yani organik . Arada et veririm kaunatilmis yumurta ve cigidi cikarilmak uzere ara sira lezzet babinda zeytin yerler . Bildigimiz seyler evde olan ve onlara uygun sekilde vermek daha saglikli bence . Mama olarak gim cat yas mama cok memnun kaldim .

kedisahibi

felix çöp yai çöpe para vermek yerine çöp poşetlerinden bir çöp çıkarıp vermek çok daha mantıklı

Felix purina markasinin ve purinayi biliyorsunuzdur.o fiyatlarda istiyorsaniz brit care premium alabilirsiniz daha temiz.

Daha iyi.

Demek istedim.

MiaDamlaa

En iyisi hangisi sizce içeriği iyi olan %100 et olan felan

MiaDamlaa

Teşekkürler :) Baska önerisi olan

MiaDamlaa

Genelde evde yaparm ama farklılık olsun istiyorum et yada balıklı tercihim genelde yavru zor bulunuyor yavru olanların hepsi tavuk nerdeyse çok tüy döktüğü için tavuklu vermiyorum

themia

Felix önermem, schesir öneriyorum.

Fiyat farketmez derseniz brit care,animonda,schesir olabilir

Bozitada olabilir.

KedimVar

Schesir, naturea, instinct, sapphere, gimcat ve animonda iyi yaş mamalar.

MiaDamlaa

Sağol un :))