Kedi Ve Yanan Bıyıkları

Ozzge

Dükkanda tüp patlamış, sürekli mama verdikleri için alışık olan sokak kedileri var .içeride bu esnada fotoda paylaştığım kedi varmış. Bıyıkları yanmış . Veteriner bişey olmaz demiş ama içim rahat etmedi fikirlerinizi almak istedim. Belki daha önce tecrübe etmiş birisi de vardır . Acaba bıyıklarını yanan yerlerini uçlarından kesseler tekrar uzar mi ? Ya da ne yapılabilir müdahale olarak ? Kedinin genel durumu şükür iyi.

4 CEVAP

akitalove

Boncuk diye bi kedim vardi bıyıkları hep bükük bükük uclari yanık gibiydi düştü yenileri cıktı

KedimVar

Çok üzüldüm bu kedicik için. Umarım bir an önce yenileri çıkar bıyıklarının. :((

Ozzge

Biz de çok üzüldük, cildine zarar gelmemesi avutuyor. İnşallah dediğiniz gibi düşüp yenilenir. Ben insanlardan yola çıkarak acaba yenilenmesi için kısaltılmali mı diye düşünmüştüm. Söyleyeyim de ellemesinler.
Teşekkür ederim

akitalove

Bıyıkları onların hisleri bıyıkları ile hissederler birtakım seyleri yani kesilmesi yerine kendi kendine düşmesini bekleyin yerine en kısa sure icinde yenileri cikacaktir