Kedim Değişik Sesler Ve Hareketler Yapıyor!!!!!

mavis13d

Kedim sabahtan beri tuhaf tuhaf miyavlıyor. Ve saldırma pozisyonuya geliyo. O sırada karnını dönüyo ve karnı ağrıyormuş gibi duruyor. Genelde saldırgandır ama söylediğim gibi sabahtan beri biz evden çıkarken eve girerken bir odaya girerken yanından geçerken hep miyavlıyor. Ve uslu uslu duruyor. Bazende odadan çıkarken bacağımıza hoplayıp ısırıyo. Sizce ne olmuş olabilir ACİLLL!!

6 CEVAP

Anonymus827062

Cok normal anlattiklariniz kızgınlık belirtisi. Eğer ki kediniz altı ayin uzerinde ise

Gonderwal

Eger uzun süredir oyun falan oynamıyorsanız ve biraz yalnız kalıyorsa canı sıkılmış olabilir :D ilgi çekmeye çalışıyor gibi geldi bana -.-

mavis13d

Lütfen ACİLLL!!

mavis13d

3,5 aylık

Anonymus827062

Üç buçuk aylık ise bu mümkün görünmüyor su an için. İkinci neden ilgisiz kalmış sizin dikkatinizi çekebilmek için her yolu denemekte. Onu oynatin. Vaktiniz yok ise küçük lastik top kalem pipet türü şeyler onu oyalayacaktir.

kedisahibi

kızan için baya küçük bu arada yanlışlıkla patiledim olcay34