Bu Taşıma Çantası Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

5 CEVAP

Poyraz98

Hoş ama benim kedim kesinlikle durmaz kaçardı.

kedisahibi

daha önceden bir yavru kedi bize misaifre geldi bitli olduğu için lepus marka çantaya kapatmak zorunda kalmıştık bir gecede kaka yapmış tabii elimde yıkadım sonra makineye attım ancak icinde mukavva varmış çantayı kestim içinde ıslanmış kurumamış ve parçalanmış mukavvaları temizledim daha içine mukavva alacağım yırtık yeri terziye diktireceğim de...

DogaM

Teşekkür ederim cevaplar için. Benim zaten plastik taşıma kabım var ama içine sığmıyorlar. Daha önce başka bir taşıma çantası daha aldım ama hiç beğenmedim. Şimdi de bunu gördüm ve rahat edebilirse içinde bunu almak istiyorum. Sizin koyduğunuz kedicik rahat edebilmiş miydi? Yetişkin bir kedi rahat edebilir mi?

fbostancii

kullanıyorum profilimde fotoğraflar kısmında da var hatta.. benim çocuk uslu olduğundan zorluğunu yaşamadım kafelere falan gittiğimizde oturuyor içinde..