Daha Önce Kulak Sorunu Yaşayan Oldu Mu?

kedisahibi

MERHABA BİRAZ ÖNCE VETERİNERLE GÖRÜŞTÜM EYŞANIN KULAĞINDA AĞIR BİR KOKU VE SİYAH BİR AKINTI VAR BÜYÜK İHTİMAL ENFEKSİYON YA DA İLTİHAP MERAK ETTİĞİM ŞEY ŞU Kİ; DAHA ÖNCE BUNU YAŞAYAN OLDU MU VETERİNER NE YAPTI SİZE? NE GİBİ BİR TEDAVİ UYGULADI.? HEKİM ONAY VERİRSE N.A EKİNZYA TENTÜR ALACAĞIM

8 CEVAP

Zeynepker

dah önce hiç yaşamadım ama veterinerin tavsiyelerine olabildiğince uyun çünküileride kedinize büyük sağlık problemleri yaratabilir.

kedisahibi

veterinere zorunda OLMASAM GİTMEM ZATEN TEŞHİS KOYSA YETER İLAÇLARI KABUL ETMEM

sna

Kaşıntısı var mı peki?

kedisahibi

yok hayır bugun de götüremedim maddi durumum şu sıralar iyi değil

kedisahibi

ancak oyun oynayan kızım gitti yerine teşi olan hasta bvir çocuk geldi(ateşten emin değilim)

kedisahibi

ya evet şimdi kaşıyor !

Ozgekakis

Kulak uyuzu olmuş olabilir. Yeni sahiplendiğim kedimde de var bir solüsyonla önce temizleyip daha sonra veterinerin verdiği kulak damlasından damlatıyorum.

hakaandemir

kulak uyuzu oldu bizimkisi de kaşıntısı vardı veterinere götürdük 70 lira değerinde damla almak zorunda kaldık ama iyi geliyor