Köpeklerde Soğuk Havaya Karşı Önlemler

eren

Köpek sahibi arkadaşlaran ricam var acaba köpeğinizi soğuk havalara karşı nasıl koruyorsunuz merak ediyorum? havalar çok soğuk kar kış hepimizin sorunu nedir çözümleriniz paylaşırsanız sevinirim

2 CEVAP

pacmansoy

Ben bizimkine polar kıyafet giydiriyorum genellikle çünkü tüyleri kısa ve tek kat olduğu için üşüyor. Fazla ıslak kalmamasına da dikkat ediyoruz. Ancak Goldenlar çift kat tüylü ve kolay kolay üşümezler diye biliyorum. Bizim çevrede bütün Golden sahipleri cıbıl gezdiriyolar köpeklerini=) Zaten o üşüyene kadar siz ondan önce üşüyüp eve kaçacaksınızdır;)

Nhnnn

köpeğin uzun süre ıslak kalmaması önemli eve dönünde direk kurulamak şart yoksa üşütmeleri mümkün