Slmlar Kedim Abur Cubur Çok Seviyor Bi Sıkıntı Olur Mu Ki (Ör. Patlamış Mısır,Kestane,Cips) :)

Emel1905

bu normal mi

6 CEVAP

DogaM

Vermeyin. Bazı kediler, evet böyle şeyleri seviyorlar ama sağlıkları için iyi değil.

eltarcin

Kesinlikle vermeyin.Zaten cipsi hiç saymıyorum abur cuburdan.Direk zehir yani.Bunlar yerine balkabağı verin.Atıştırmalık olacaktır hem :)
Not : Ama tabii bunda da aşırıya kaçmayın.Zaten şimdi de tam zamanı.Ben haftada 1, 1-2 parça veriyorum.Çok seviyor.

eccakir

Merhaba bal kabağını nasıl veriyorsunuz acaba haşlayıp mı ?

Anonymus827062

Abartmayacak şekilde ne veriyorsanız verin. yedikten sonra hiçbir sey olmaz. Yemeyen hayvana zaten isteseniz de yediremezsiniz:) genelde zaten yemesindeki amaç sırf merak duygusu başka bir şey değil...

Anonymus827062

Cok soru sormak ya da bu gibi şeylerde tereddutte kalmak sadece kafa bulandirir o yüzden rahat olun ve istediğiniz gibi davranın

Hergun cips yemediginizi varsayarak yaziyorum:)
Siz yerken minicik bir parca verebilirsiniz ama haftada 1 cips yiyorsanizda vermeyin yani 1 buyuk parca filan:)
Siz abur cubur yerken ona da kedi abur cuburu alin ornegin odul cubugu odul mamalari alin ona da verin problem olmaz boylelikle:)